Znakujeme se zpěvem a hrou

Vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců.

Co je program Baby Signs

Je to jediný program, založený na dlouhodobém vědeckém výzkumu a je vytvořený světově známými expertkami na rozvoj dítěte, Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. 

Děti dokáží znakem vyjádřit co potřebují, jak se cítí i na co myslí. Začínají dříve mluvit a snadněji se vyjadřují.

Pokud máte ke znakování další otázky, stáhněte si náš ebook zdarma 17 otázek o znakování s miminky a batolaty zodpovězeno.

 

Co vás i vaše miminko nebo batolátko naučíme

 Znakujeme se zpěvem a hrou je jedinečný kurz vytvořený profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn tak, aby pomáhal v rozvoji jejich schopností a aby se rodiče naučili správně metodiku Baby Signs doma používat.

Celým kurzem provádí medvídek Beebo, který dětem i rodičům pomáhá s učením jednotlivých znaků při veselých písničkách a zábavných aktivitách. Rodiče se dále dozví praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí.

 

0
lekcí
Znakujeme se zpěvem a hrou I. a II.
0
minut
Délka každé lekce
0
dětí
Kapacita kurzů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Témata jednotlivých lekcí

  • Znakujeme se zpěvem a hrou I.
    U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V parku.
  • Znakujeme se zpěvem a hrou II.
    Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo, Narozeniny

Na tyto kurzy volně navazují kurzy Rozvíjím se pro batolata.

Cena kurzů

 

Doporučená cena je 2,990 Kč/12 lekcí včetně:

  • písničky ke stažení ze všech lekcí
  • 2 zpěvníčky s laminovanou obálkou, obsahují i sekci s tipy pro rodiče

\"pecetTND_mini\"Naše kurzy byly otestovány také v projektu Testováno na dětech a získaly úžasné hodnocení 93%

Jak to na kurzech Znakujeme se zpěvem a hrou vypadá?

 

Tohle video nám poslala lektorka z Náchoda.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kam na kurzy?

 

 

Jak to probíhá na kurzech?

 

Věděli jste, že je i seminář o komunikaci pomocí Baby Signs?

K účasti v kurzech pro děti není nutné absolvování Semináře pro rodiče, ale ze zkušenosti víme, že rodiče, kteří nejprve projdou seminářem, se cítí lépe informováni a mohou se soustředit na praktické učení znaků a hry, které jsou hlavní náplní těchto kurzů.

Co o kurzech říkají maminky, které se kurzů zúčastnily:

Kurzy znakování určitě doporučuji všem maminkách, které chtějí porozumět svému dítěti. Znakování je jednoduché, mnohdy intuitivní a co je nejdůležitější - opravdu funguje. Hodiny se skvělou lektorkou Petrou nás obě, dceru i mě, hrozně bavily a inspirovaly, abychom ve znakování dále pokračovaly. Je skvělé, když vám dítě je schopno říct, co mu chybí a po čem touží, ještě dřív než se naučí svá první skutečná slova.
Willet
O znakování jsem se začala zajímat, když naší dcerce bylo půl roku. Od té doby doma "mácháme" rukama - dlouho to vypadalo, že budeme máchat jen my dva s manželem. Po třech hodinách na lekcích- a desítkách hodin poslouchání písniček (písničky ke znakování) začala intenzivněji znakovat i naše dcerka. Na kurzu jsem dostala skvělé tipy, jak pomoci mému dítěti ke znakování a také spoustu informací ohledně znakování. Díky a všem doporučuji...hlavně CD s písničkami 🙂
jitkahilda
Znakování je opravdu skvělý způsob, jak si s nejmenšími dětmi více rozumět, i když ještě nemluví. Je úžasné vidět, jak je dceruška spokojená, když předvede nějaký znak a já rozumím a vyslovím to nahlas. Velká odměna pro maminky i miminka 🙂 Určitě bych znakování všem maminkám doporučila, není to nic těžkého, často jen rozvíjíte, co už doma děláte, a přitom tak pomůže a potěší.
petra
Dobrý den, ráda bych Vám napsala ohledně kurzu Znakování se zpěvem a hrou, které jsem absolvovala se svou 15 měsíční dcerou na Praze 8, pod vedením lektorky Báry Červinkové. Celý kurz byl velmi hezky postavený, lekce bavily jak dceru, tak mě. Zajímavé byly i veškeré materiály k lekcím, Baby Beebo je teď nedílnou součástí našich výletů i spinkání 🙂 Nejvíce bych však ráda ocenila přístup lektorky Báry, která byla velmi milá a vstřícná k rodičům a naprosto chápající a respektující k dětem. Každá hodina byla perfektně připravená, vždy jsme měli k dispozici velké množství pomůcek, dalšího materiálu i hraček a her pro děti. Dokázala lekce přizpůsobit momentální náladě ve skupině a vždy absolutně vycházela vstříc dětským rozmarům 🙂 I po skončení lekce se s ní dalo povídat o běžných věcech, nevadilo ji dělit se s námi o své poznatky z výchovy, ale třeba i nějaké trable nebo nezdary. Její přístup a vystupování je opravdu lidské a moc příjemné. Kromě toho založila skupinu, na které jsme mohly během kurzu všichni vzájemně komunikovat, zodpovídala veškeré naše dotazy a přidávala znaky podle našich přání a zájmu. Je vidět, že paní lektorku tato práce vážně baví a je to opravdu člověk na svém místě. Jsem moc vděčná, že jsem Váš kurz absolvovala právě s ní. Moc díky za Váš program a především za skvělou lektorku. S pozdravem
Tereza Novotná