Znakujeme se zpěvem a hrou 1 a 2

Pro vás a vaše děti jsou připraveny kurzy, při kterých se vaše děti naučí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Kurzy jsou vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let. Probíhají jednou týdně po dobu 6 týdnů. Jedna lekce trvá 45 - 60 minut. Rodiče se při kurzech dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí, a sdílí své zkušenosti s ostatními maminkami v kurzu. Děti si užijí společných her, které jsou vybrány profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn tak, aby napomáhaly rozvoji dětí. Naučí se veselé písničky, seznámí se s medvídkem BeeBo, který je v každém kurzu navštíví a pomůže jim učit se znaky. Každý kurz má jiné téma vybrané ze všedního života jako například „při jídle“ nebo „v parku“ a pomůže dětem osvojit si znaky z těchto témat.

K účasti v kurzech pro děti není nutné absolvování Semináře pro rodiče, ale ze zkušenosti víme, že rodiče, kteří nejprve projdou Seminářem pro rodiče, se cítí lépe informováni a mohou se soustředit na praktické učení znaků a hry, které jsou hlavní náplní těchto kurzů. Proto velmi doporučujeme alespoň zakoupení Kompletní sady a seznámení se s programem samostudiem. Kompletní sadu lze zakoupit v e-shopu.

Pokud zmeškáte některé hodiny, můžete si je zdarma nahradit v dalších kurzech u stejné lektorky.

Témata kurzů - každý kurz má 6 lekcí.

Kurz 1 - lekce: u jídla, před spaním, koupání, oblékání, zvířátka, v parku
Kurz 2 - lekce: pocity, venku, na farmě, bezpečnost, v zoo, narozeniny

Na tyto kurzy volně navazují kurzy Rozvíjím se pro batolata, které jsou vhodné jako pokračovací kurz 3.

Doporučená cena kurzu: 

1,200 Kč - Cena zahrnuje: 6 lekcí, materiály ke kurzu (CD a zpěvníček), pracovní listy na každou lekci.
V kurzu je obvykle 4-6 dětí.

Co o kurzech říkají maminky, které se kurzů zúčastnily:

Kurzy znakování určitě doporučuji všem maminkách, které chtějí porozumět svému dítěti. Znakování je jednoduché, mnohdy intuitivní a co je nejdůležitější - opravdu funguje. Hodiny se skvělou lektorkou Petrou Razimovou nás obě, dceru i mě, hrozně bavily a inspirovaly, abychom ve znakování dále pokračovaly. Je skvělé, když vám dítě je schopno říct, co mu chybí a po čem touží, ještě dřív než se naučí svá první skutečná slova.

Willet

O znakování jsem se začala zajímat, když naší dcerce bylo půl roku. Od té doby doma "mácháme" rukama - dlouho to vypadalo, že budeme máchat jen my dva s manželem. Po třech hodinách na lekcích- a desítkách hodin poslouchání písniček (písničky ke znakování) začala intenzivněji znakovat i naše dcerka. Na kurzu jsem dostala skvělé tipy, jak pomoci mému dítěti ke znakování a také spoustu informací ohledně znakování. Díky a všem doporučuji...hlavně CD s písničkami :-)

jitkahilda

Znakování je opravdu skvělý způsob, jak si s nejmenšími dětmi více rozumět, i když ještě nemluví. Je úžasné vidět, jak je dceruška spokojená, když předvede nějaký znak a já rozumím a vyslovím to nahlas. Velká odměna pro maminky i miminka :-) Určitě bych znakování všem maminkám doporučila, není to nic těžkého, často jen rozvíjíte, co už doma děláte, a přitom tak pomůže a potěší.

petra

pecetTND_miniNaše kurzy byly otestovány také v projektu Testováno na dětech a získaly úžasné hodnocení 93%