Staň se lektorkou programu Baby Signs

O nás

Patříme do skupiny produktů Go Kids - volně přeloženo „Do toho, děti!“ Je to výraz, který použijeme, když chceme děti povzbudit nebo je v něčem podpořit. Naše programy nabízí možnost, jak děti podpořit v jejich rozvoji a dělat to s láskou i rozumem. Inspiraci nacházíme v Montessori pedagogice i poznatcích moderních věd. Ctíme tradice a jsme otevřeni i novému. Hledáme cestu, jak připravit naše děti co nejlépe na svět v budoucnosti, a cítíme, že nám tradiční metody nestačí.

O vás

BUĎ - Jste mámou a narození dítěte vám přeházelo hodnoty a vaše zájmy. Máte za sebou úspěchy v kariéře nebo podnikání, ale cítíte, že teď vás zajímají především děti a jejich rozvoj. Cítíte, že být mámou je úžasné, ale máte ještě chuť dělat něco dalšího a přitom být pánem svého času, aby vaše dítě zůstalo na prvním místě.

NEBO -  jste odborník či lektor, pracujete s dětmi a hledáte kvalitní programy s profesionální podporou pro rozšíření kvalifikace, které jsou hodny vašeho standartu.

Pokud máte vlastní centrum nebo plánujete nějaké otevřít, více informací pro centra najdete zde.

Na úvod pro vás

Pokud ve vás klíčí touha stát se lektorkou kruzů pro děti, pusťte si webinář. Dozvíte se v něm, co to znamená být lektorkou programů GoKids a BabySigns, jak vybíráme lektorky a jak se stanete lektorkou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co vlastně děláme a jak to všechno začalo

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Info pro zájemce lektorství angličtiny GoKids English

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Registrace pro zájemce o lektorství

Vyplňte tento krátký formulář a my vám pošleme bližší informace o lektorství a odkaz na Lektorskou přípravku.

Pošleme vám podrobnosti o tom, jak se stát lektorkou GoKids a Baby Signs a občas vám pošleme emaily týkající se výchovy a rozvoje dětí s láskou i rozumem. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE >>

Termín příštího partnerského školení: ONLINE v sobotu 28. 3. 2020 
od 9 do 12 hodin

Příští školení na angličtinu GKE je 18. 4. 2020

Proměňte svou touhu pomáhat dětem v jejich rozvoji ve smysluplné podnikání.

Co lektorstvím získáte

 

 • Smysluplnou práci, která vás bude naplňovat.
 • Zdroj obživy, který vám umožní být pánem svého času.
 • Tým, který vám pomůže zajistit profesní kvalitu vaší práce i příjemnou spolupráci.
 • Značku, kterou rodiče znají a spojují ji "S láskou a rozumem".
 • Nepřetržitou odbornou i administrativní pomoc, která vám vždy pomůže vyřešit jakékoliv otázky.
 • Celostátní marketingové a mediální aktivity, které vám pomohou přidat účastníky do tvých kurzů.
 • Možnost práce na jakýkoliv úvazek. Vhodné zejména pro maminky na mateřské, které mohou přidávat i ubírat množství kurzů dle časových možností v rodině.
 • Vhodné i pro vzdělávací a mateřská centra, která chtějí rozšířit nabídku programů nebo pro zájemce, kteří si chtějí založit vlastní centrum.
 • Možnost rozšíření certifikace na portfolio kvalitních programů pro děti od narození až po školní věk - GoKids a Baby Signs.

Co potřebujete

 

 • Nadšení a zájem pracovat s dětmi a rodiči.
 • Přívětivé, respektující a empatické jednání.
 • Živnostenský list

Vzkazy od současných lektorek

Pro sebe jako lektorku vidím obrovskou výhodu v tom, že si mohu flexibilně nastavit čas kurzů dle vlastních potřeb. A co se týče programů GoKids!, tak velmi oceňuji, že jsou ucelené, lektor má k dispozici vynikající manuály, ke kterým nemusí prakticky nic dohledávat, má skvěle připravenou lekci a nespornou výhodou je dlouhodobá podpora lektorek ze strany vedení. Kurzy jsou přirozené, děti ohromně baví a týden od týdne na nich můžeme vidět pokroky.
Ivana ProcházkováLektorka, Brno
Kromě nesporných výhod, kterými jsou kompletní materiály k lekcím, aktivní podpora lektorek při vedení kurzů a fakt, že se jedná o ucelený program s metodikou, bych ráda zmínila i další výhody - u kurzu GoKids! English pro batolátka ( 0 - 3 roky) probíhá výuka pro děti přirozenou formou na základě poznatků vytvořených profesorkami vývojové psychologie a u kurzu GoKids! English pro předškoláky jsou děti podporovány k cílenému vnímání písma / příprava na čtení /, k výuce čísel a jsou vedeny k soustředění se na dané téma.
Iveta DufkováLektorka, Mladá Boleslav
Na kurzech GoKids! English se mi líbí, že jsou jednotlivé lekce zaměřené na určité téma/slovní zásobu a že se neopakují donekonečna "oblíbená" dětská témata, jako jsou barvičky a zvířátka (mám i zkušenost z pohledu rodiče z jiných kurzů). Struktura hodin umožňuje velkou variabilitu, ale zároveň poskytuje dostatečné množství záchytných bodů jak pro lektora, tak pro děti.
Petra SochorováLektorka, Olomouc