Baby Signs materiály online

Online videa a leporela ke stažení pro znakující děti.

Tato stránka je určena rodičům, kteří už ví jak na znakování. 
Pokud řešíte otázku jak naučit dítě znakovat, odpověď najdete
v online kurzu znakování. 
Pokud preferujete materiály ve fyzické formě - DVD a tištěná leporela,
najdete je v eShopu.

 

Online videa pro děti

Zábavná a edukační videa pro miminka a batolata, ze kterých se děti učí komunikovat pomocí znaků a slov v češtině nebo angličtině.

Více informací →

Leporela ke stažení

Říkanky a zpívánky ke znakování - Obrázkové knížky ke stažení a zkompletování na míru dítěti. 4 knížky v každé sadě.

Více informací →

Videa Baby Signs pro děti

Nejžádanějším produktem z materiálů na znakování pro děti jsou videa Baby Signs, která byla vytvořena týmem oceněným za multimediální produkci pro děti a autorkami programu s dokonalou znalostí pozornosti a zájmů miminek a batolat. Proto jsou videa pro děti nejen zábavná, ale i edukační. V nedávné studii se ukázalo, že batolata se z těchto videí učí komunikovat pomocí znaků.

Ve videích vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo™. Děti si snadno oblíbí toto zábavné video, které lze přehrát v češtině a angličtině a lze ho tedy využít i k ranému učení angličtiny.

V nabídce jsou 2 videa:

Naše oblíbené znaky obsahující těchto 6 znaků: Kniha, Pes, Kočka, Čepice, Kachna, Hotovo

Moje první znaky obsahujících těchto 6 znaků: Jíst, Pes, Čepice, Koupání, Kytka, Spát

Video můžete dítěti přehrát kdekoliv máte připojení k internetu. Takže až příště budete sedět v čekárně dětského lékaře, tohle video na vašem telefonu může pomoci překonat čekání nebo zajistit klidnou jízdu autem.

Když jsem dceři, která od 8 měsíců znakuje, pustila doma první den DVD se znakováním v angličtině, rozhodně jsem nečekala ihned nějaké výsledky. Hned druhý den po jejím prvním zhlédnutí DVD jsem ho pustila znovu. Adinka seděla v ohrádce zády k televizi a na pohádku se už nedívala, byla zaujatá hrou s kostkami. Najednou uslyšela, jak se opičky loučí s dětmi slovy bye bye a Adinka naprosto přirozeně pustila kostky, zamávala, otočila se na opičky a řekla baj baj! Nevěřila jsem vlastním očím, řekla jsem jí anglicky další slovo a ona ho zaznakovala! Z 6 znaků z prvního DVD uměla hned druhý den 3! Bylo jí 14 měsíců.

Ivana P.
Ukázka v češtině
Ukázka v angličtině

Začala jsem znakovat, když bylo Zuzance půl roku. Od té doby si zamilovala DVD znakování pro děti. Pouštěla jsem plno dalších DVD s pohádkou, ale žádné ji nijak nezaujalo. U DVD pro děti, se již při prvním tónu celá roztancuje a rozzáří. Sleduje každou minutu filmu, již od půl roku mává nadšeně ručičkami.

M. Zedníková a Zuzanka

Znakovat jsme začali před 14 dny a jsme moc nadšení. Naše Alenka (předevčírem jí byl 1 rok) se okamžitě zamilovala do DVD Batoláci a každé ráno teď začínáme tím, že Ája sedí na nočníku, sleduje Batoláky a spolu s nimi znakuje...

Eva V.

Leporela na znakování ke stažení

Leporelka ke stažení jsou vytvořena pro děti ve věku miminek a batolat. Obsahují jednoduché básničky, rýmovačky a písničky, kde jsou vyznačena slova ke znakování. U každé říkanky je fotografie reálného předmětu nebo zvířátka.

Sada 1- 4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování 1 - témata: Náš den, Svět kolem nás, Zvířátka 1, Zima.

Sada 2-  4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování 2 - témata: Hrajeme si, Zpíváme si, Zvířátka 2, Vánoce

Návod na kompletaci leporela

Dokumenty jsou ve formátu PDF a mohou být použity k vyrobení vlastních knížek ke znakování. Zde je několik tipů jak na to:

  • Zvolte, jak velký formát preferujete a podle toho vytiskněte 1, 2, nebo 4 strany na stránku. Z naší zkušenosti doporučujeme pro batolata tisknout 1 nebo 2 na stranu a výsledný formát pak bude A4 nebo A5.
  • Jednotlivé listy můžete zalaminovat - doporučujeme zakoupit laminovací kapsy ve zvolené velikosti, aby každá strana pak měla zaoblené rohy. (Nemáte-li správný formát, rohy lze samozřejmě zaoblit i nůžkami.)
  • Hřbet knihy svažte - nejjednodušší je udělat díry kancelářskou děrovačkou a provléknout stuhu. Můžete ale místo stuhy použít i kroužky na klíče nebo kroužkovou vazbu tak jako jsme to udělali my na videu (k dostání v kancelářských potřebách, ale vyžaduje i speciální sešívačku).
  • Personalizace - nezapomeňte, že vaše dítě miluje fotografie známých tváří a nikdy není příliš brzo ukázat mu, jak se píše jeho jméno. Na první nebo poslední stránku můžete dát fotografii dítěte a jeho jméno nebo i změnit název např. Říkanky a zpívánky pro Ondru....
Ukázka z knížky Říkanky a zpívánky - Zvířata 2
Ukázka z knížky Říkanky a zpívánky - Zima

Objednejte a začněte hned.....

Objednat můžete jednotlivě videa nebo sady leporel nebo vše společně a získat 1 zdarma.

Online video
150 Kč
na rok
1x video Naše oblíbené znaky nebo Moje první znaky
Sada 4 leporel
150 Kč
na rok
Přístup k 1 sadě čtyř leporel ke stažení.
3+1 ZDARMA
450 Kč
na rok
2x video a 2x sada leporel ke znakování

Objednávka

Pokud zvolíte platbu kartou, můžete získat přístup ihned. Po připsání platby se automaticky zašlou přístupové údaje.

Časté otázky

Přístup k videím pro děti získávám na rok, co pak?

Videa si děti často oblíbí a chtějí je sledovat až do batolecích let a to nejen v češtině, ale i angličtině, takže je možné, že vám 1 rok přístupu nebude stačit. Myslíme na to a pokud budete mít zájem, umožníme prodloužení přístupu k těmto videím o další rok za symbolickou cenu 99 Kč. Cena prodloužení je stejná ať máte přístup k 1 či 2 videím.

Máte další otázku?

Neváhejte mě kontaktovat na michaela@babysigns.cz.