První znak je nezapomenutelný zážitek. Je to jako objevení nového světa - světa vašeho dítěte.

Objednejte se slevou 20%

Ať se na znakování teprve chystáte, nebo už vaše batolátko znakuje jak o závod, máme pro vás několik tipů na dárečky, které přispějí ke vzájemnému prozumění. Až do 24. 12. 2020 můžete objednávat se slevou - použijte slevový kód vanoce2020

 

Online kurz znakování

Pro maminku: Vše, co potřebujete vědět,abyste mohli začít znakovat. Ještě dnes! Obsahuje základní kurz s video seminářem, pracovními listy, podporu zkušeného lektora bonusová videa a materiály ke stažení. 

Online angličtina 

Pro dítě na angličtinu: Víte, že období než dítě začne mluvit je ideální na představení další řeči? Tato videa a písničky vám pomohou u dítěte od raného dětství rozvíjet angličtinu, jako by to byl jeho druhý jazyk.

Montessori inspirace 

Pro pro rodiče dětí 0-6 let: Nový online kurz, díky kterému zjistíte, zda je pro vás a vaše dítě Montessori přístup tou správnou cestou.


Stáhněte si zdarma

Plakátek ryby

Stáhněte si obrázek ryby, vytiskněte a povězte na zeď, kde na to vaše miminko nebo batole uvidí a naučte ho znakovat "ryba".

Leporelo ke znakování

Stáhněte si leporelo s vánočními říkankami a zpívánkami a vytiskněte. Označili jsem tam slova, která společně můžete znakovat. 

Kartičky ke stažení

Zkuste znakování s kartičkami s vánočními říkankami, které jsme pro vás připravili ke snadnému stažení a zalaminování.